Od jutra będzie nieco ciszej w Koszu z Książkami, ponieważ wybieramy się skorzystać z uroków naszego polskiego morza – na pocieszenie mamy dla Was kolejny konkurs 😉 Tym razem wydawnictwo Galeria Książki przygotowało dla Was dwa egzemplarze komiksu z serii Percy Jackson i bogowie olimpijscy Klątwa tytana.

Nagrody: 2x egzemplarz komiksu Klątwa tytana

Zadanie konkursowe:

Pod postem konkursowym (na stronie lub naszym profilu na FB) należy pozostawić komentarz w którym wyrażacie chęć otrzymania komiksu.

Dodatkowo zachęcamy aby:
1. Polubić profil Kosz z Książkami na facebooku oraz profil wydawnictwa Galeria Książki.

2. Zaprosić znajomych do udziału w konkursie.

3. Udostępnić post konkursowy.

Zgłoszenia zbieramy do 28 lipca do północy.

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja Kosza z Książkami wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu. Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu dwóch tygodniu po zakończeniu konkursu w Konkursach oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada Redakcja Kosza z Książkami. Nagrody wysyłane są zazwyczaj w przeciągu około dwóch tygodni od publikacji wyników konkursu. Kosz z Książkami nie bierze odpowiedzialności za pracę Poczty Polskiej. Nie odpowiadamy za zaginione przesyłki. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Konkurs nie jest powiązany z Facebookiem. Wysyłając do nas pracę zgadzasz się na jej publikację na stronie Kosz z Książkami.