Na zakończenie naszego eventy z Kronikami Wardstone i Kronikami Gwiezdnej Klingi mamy dla Was jeszcze jeden konkurs! Tym razem jednak nie zdradzimy co jest nagrodą 😉 Zwycięzca otrzyma od nas książkę-niespodziankę od wydawnictwa Jaguar!

Nagrody: książka-niespodzianka od wydawnictwa Jaguar.

Zadanie konkursowe:

Jaki tytuł od wydawnictwa Jaguar najbardziej zapadł Wam w pamięć? Będzie miło jeżeli krótko uargumentujecie swój wybór 😉 Odpowiedzi pozostawiajcie pod postem na naszym facebooku, na naszej stronie lub wysyłajcie na naszego maila: redakcjakztk@gmail.com.

Dodatkowo zachęcamy aby:
1. Polubić profil Kosz z Książkami na facebooku oraz profil wydawnictwa Jaguar.
2. Zaprosić znajomych do udziału w konkursie.
3. Udostępnić post konkursowy.

Zgłoszenia zbieramy do 15 sierpnia do północy.

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja Kosza z Książkami wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu. Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu dwóch tygodniu po zakończeniu konkursu w Konkursach oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada Kosz z Książkami. Nagrody wysyłane są zazwyczaj w przeciągu około dwóch tygodni od publikacji wyników konkursu. Kosz z Książkami nie bierze odpowiedzialności za pracę Poczty Polskiej. Nie odpowiadamy za zaginione przesyłki. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Konkurs nie jest powiązany z Facebookiem. Wysyłając do nas pracę zgadzasz się na jej publikację na stronie Kosz z Książkami.