Startujemy z kolejnym konkursem! Tym razem mamy dla Was dwa egzemplarze jednej z ostatnich wyjątkowych premier wydawnictwa Papierowy Księżyc – Bez serca autorstwa Marissy Meyer!

Nagrody: 2x egzemplarz książki: Bez serca.

Zadanie konkursowe:

Pod postem konkursowym na naszym FB lub na stronie wypiszcie tytuły znanych Wam dzieł inspirowanych Alicją w Krainie Czarów. Mogą to być zarówno książki, komiksy, filmy, gry jak i dzieła sztuki. Jesteśmy ciekawi ile ich znacie 😉

Dodatkowo zachęcamy aby:
1. Polubić profil Kosz z Książkami na facebooku oraz profil wydawnictwa Papierowy Księżyc.
2. Zaprosić znajomych do udziału w konkursie.
3. Udostępnić post konkursowy.

Zgłoszenia zbieramy do 25 lipca do północy.

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja Kosza z Książkami wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu. Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu dwóch tygodniu po zakończeniu konkursu w Konkursach oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada Kosz z Książkami. Nagrody wysyłane są zazwyczaj w przeciągu około dwóch tygodni od publikacji wyników konkursu. Kosz z Książkami nie bierze odpowiedzialności za pracę Poczty Polskiej. Nie odpowiadamy za zaginione przesyłki. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Konkurs nie jest powiązany z Facebookiem. Wysyłając do nas pracę zgadzasz się na jej publikację na stronie Kosz z Książkami.